View In English View In English
plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan Contacteer ons Contacteer ons Locaties Locaties Over Ons Over Ons Zending volgen Zending volgen Registreer Registreer Log in Log in Winkelwagen Winkelwagen (0)
 
  • De leider in kunststofplaten, stangen, buizen, profielen en componenten
  • Vraag een offerte aan
Professional Plastics will be closed May 30th in observance of Memorial Day

Buffalo, New York (Orchard Park)

Productnaam:
Vraag of opmerking:
Bedrijfsnaam:
Naam:
Eerste
  Laatste
E-mail:
Telefoonnummer:
Stad:
Land / Staat:
 VS
 Canada
 Ander
Postcode: (Voor de VS of Canada)
Vetgedrukte items moeten worden ingevuld.

OVERZICHT van Buffalo, New York (Orchard Park)

Orchard Park, New York
Professionele kunststoffen, Inc.
145 Mid County Drive
Orchard Park , NY 14127
Gratis: 866-896-2790
Fax: 716-686-9310
sales@proplas.com


Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 8:00 tot 17:00 uur

Internetklanten - Klantenondersteuning:
  • Brian Casey (klantenservicemanager - internetklanten) - E-mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Matt Patridge (klantenservice - internetklanten) - E-mail: m.patridge@proplas.com
  • Stephanie Lucas (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: s.lucas@proplas.com
  • Carly Loffredo (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: c.loffredo@proplas.com
  • Theresa O'Shei (Overheidscontracten) - E-mail: t.oshei@proplas.com

    Commerciële verkoop- en ondersteuningscontacten:
  • Aaron Ballagh (Vertegenwoordiger Inside Sales) - E-mail: a.ballagh@proplas.com
  • Michael Cruz (binnendienst vertegenwoordiger) - E-mail: m.cruz@proplas.com
  • Anthony DeMarco (Vertegenwoordiger Inside Sales) - E-mail: a.demarco@proplas.com

    Vertegenwoordigers buitendienst:
  • Mike Healy (New England Territory Manager) - E-mail: m.healy@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Western PA Territory Manager) - E-mail: s.hoey@proplas.com
  • Frank Rocca (Vertegenwoordiger van Ontario Canada Territory) - E-mail: f.rocca@proplas.com

    Beheer contacten:
  • Mark Casey (President, Noord-Amerika) - E-mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Oost-regio Business Mgr) - E-mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (WNY Business Unit Mgr - Distributie) - E-mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (Directeur Productie) - E-mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-mail: s.blair@proplas.com

  • Professional Plastics is uw lokale leverancier van plastic platen, plastic staven, plastic buizen en plastic films
  • ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, AS9100D-certificaten

    Veelvoorkomende plastic materialen (kunststof platen, staven, buizen en folie):
    Delrin, Nylon, Acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglas, Polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, Polyimide-slangen, G-10/FR4, CE, LE en Paper Phenolic. Kunststof platen, staven, buizen en films.
  • EIGENSCHAPPEN EN VOORDELEN van Buffalo, New York (Orchard Park)


    Kunststofleverancier in Buffalo, NY (Orchard Park)
    Find us on Google Find us on Yelp
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)
    (click image to enlarge)

    ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D-certificaten

    Professionele Plastics, Inc.
    40.000 SF magazijn en fabriek:
    145 Mid County Drive
    Orchard Park, NY 14127
  • Andere locaties

    Belangrijkste producten:
  • Plexiglas producten
  • Plastic platen
  • Plastic staven
  • Plastic buizen
  • Plastic films
  • Vindt u niet wat u zoekt?
    4.0 5.0 1

    Professionele Plastics Locaties
    Aanbevolen voor jou