View In English View In English
plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan Contacteer ons Contacteer ons Locaties Locaties Over Ons Over Ons Zending volgen Zending volgen Registreer Registreer Log in Log in Winkelwagen Winkelwagen (0)
 
  • De leider in kunststofplaten, stangen, buizen, profielen en componenten
  • Vraag een offerte aan

Buffalo, New York (Orchard Park)

Productnaam:
Vraag of opmerking:
Bedrijfsnaam:
Naam:
Eerste
  Laatste
E-mail:
Telefoonnummer:
Stad:
Land / Staat:
 VS
 Canada
 Ander
Postcode: (Voor de VS of Canada)
Vetgedrukte items moeten worden ingevuld.

OVERZICHT van Buffalo, New York (Orchard Park)

Orchard Park, NY
Professionele Plastics, Inc.
145 Mid County Drive
Orchard Park , NY 14127
Gratis: 866-896-2790
Fax: 716-686-9310
sales@proplas.com


Openingstijden: maandag t / m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur

Internetklanten - Klantondersteuning:
  • Brian Casey (Customer Service Manager - Internetklanten) - E-mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Matt Patridge (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: m.patridge@proplas.com
  • Stephanie Lucas (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: s.lucas@proplas.com
  • Sebastian Correa Jaramillo (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: s.jaramillo@proplas.com
  • Theresa O'Shei (Overheidscontracten) - E-mail: t.oshei@proplas.com

    Commerciële verkoop- en ondersteuningscontacten:
  • Aaron Ballagh (Inside Sales Representative) - E-mail: a.ballagh@proplas.com
  • Jamie Maue (Inside Sales Representative) - E-mail: j.maue@proplas.com

    Field Sales Representatives:
  • Mike Healy (Territory Manager New England) - E-mail: m.healy@proplas.com
  • Allan Henschel (WNY & So. Ontario Canada Territory Manager) - E-mail: a.henschel@proplas.com
  • Jerrod Mahar (Eastern PA, NJ, VA, MD & DE Territory Manager) - E-mail: j.mahar@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Western PA Territory Manager) - E-mail: s.hoey@proplas.com

    Beheercontacten:
  • Mark Casey (President, Noord-Amerika) - E-mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Business Mgr Eastern Region) - E-mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (WNY Business Unit Mgr - Distributie) - E-mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (operationeel directeur) - E-mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-mail: s.blair@proplas.com

  • Professional Plastics is uw lokale leverancier van plastic platen, plastic staven, plastic buizen en plastic films
  • ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D-certificaten

    Veel voorradige plastic materialen (plastic platen, staven, buizen en folie):
    Delrin, Nylon, Acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglas, Polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, Polyimide-buizen, G-10 / FR4, CE, LE en papierfenol. Plastic platen, staven, buizen en films.
  • EIGENSCHAPPEN EN VOORDELEN van Buffalo, New York (Orchard Park)


    Kunststofleverancier in Buffalo, NY (Orchard Park)
    Find us on Google Find us on Yelp
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)
    (click image to enlarge)

    ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D-certificaten

    Professionele Plastics, Inc.
    40.000 SF magazijn en fabriek:
    145 Mid County Drive
    Orchard Park, NY 14127
  • Andere locaties

    Belangrijkste producten:
  • Plexiglas producten
  • Plastic platen
  • Plastic staven
  • Plastic buizen
  • Plastic films
  • Vindt u niet wat u zoekt?
    4.0 5.0 1

    Professionele Plastics Locaties
    Aanbevolen voor jou