plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan
Spotlight-industrie
  • creditcards geaccepteerd
  • bizrate See Professional Plastics, Inc. Reviews at Bizrate.com
  • Professional Plastics - 35 Years of Excellence
  • View In English
  • De leider in kunststofplaten, stangen, buizen, profielen en componenten
  • Vraag een offerte aan

Buffalo, New York (Orchard Park)

OVERZICHT van Buffalo, New York (Orchard Park)

Orchard Park, NY
Professional Plastics, Inc.
145 Mid County Drive
Orchard Park , NY 14127
Gratis: 866-896-2790
Fax: 716-686-9310
sales@proplas.com


Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur

Internetklanten - Klantondersteuning:
  • Brian Casey (Customer Service Manager - Internetklanten) - E-mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Alex Buyea (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: a.buyea@proplas.com
  • Meredith Tilney (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: m.tilney@proplas.com

    Gewoonlijk opgeslagen plastic materialen (plastic platen, staven, buizen & film):
    Delrin, Nylon, Acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglas, Polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, Polyimidebuizen, G-10 / FR4, CE, LE en fenolisch papier. Plastic platen, staven, buizen en films.

    Commerciële verkoop- en ondersteuningscontacten:
  • Kristin Giannelli (Inside Sales Representative) - E-mail: k.giannelli@proplas.com
  • Mike Dudek (Inside Sales Representative) - E-mail: m.dudek@proplas.com
  • Aaron Ballagh (Inside Sales Representative) - E-mail: a.ballagh@proplas.com

    Vertegenwoordigers van het veld:
  • Mike Healy (New England Territory Manager) - e-mail: m.healy@proplas.com
  • Allan Henschel (WNY & So. Ontario Canada Territory Manager) - e-mail: a.henschel@proplas.com
  • Jerrod Mahar (Eastern PA, NJ, VA, MD & DE Territory Manager) - e-mail: j.mahar@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Western PA Territory Manager) - e-mail: s.hoey@proplas.com

    Managementcontacten:
  • Mark Casey (VP of Sales) - E-mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Eastern Region Business Mgr) - e-mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (WNY Business Unit Mgr - Distributie) - E-mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (WNY Business Unit Mgr - MFG, Fabrication & Production) - e-mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-mail: s.blair@proplas.com

  • Professional Plastics is uw lokale leverancier van plastic platen, plastic staven, plastic buizen en plastic films
  • ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D-certificaten
  • EIGENSCHAPPEN EN VOORDELEN van Buffalo, New York (Orchard Park)


    Kunststoffenleverancier in Buffalo, NY (Orchard Park)
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)

    ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D-certificaten

    Professional Plastics, Inc. 35.000 SF magazijn:
    145 Mid County Drive
    Orchard Park, NY 14127
  • Andere locaties

    Belangrijkste producten:
  • Plexiglas producten
  • Plastic vellen
  • Kunststof staven
  • Kunststof buizen
  • Plastic films
  • Vindt u niet wat u zoekt?
    4.0 5.0 1
    Vraag een offerte aan
      Vetgedrukte items moeten worden ingevuld.
    Bedrijfsnaam:
    Naam:
    Eerste
      Laatste
    Stad:
    Land / Staat:
     VS
     Canada
     Ander
    Postcode: (Vereist als de VS of Canada)
    E-mail:
    Telefoonnummer:
    Productnaam:
    Vraag of opmerking:

    Best verkopende
    • creditcards geaccepteerd
    • bizrate See Professional Plastics, Inc. Reviews at Bizrate.com
    Professionele Plastics Locaties
    Aanbevolen voor jou
    Best verkopende