plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan
Spotlight-industrie
  • creditcards geaccepteerd
  • bizrate See Professional Plastics, Inc. Reviews at Bizrate.com
  • View In English
  • De leider in kunststofplaten, stangen, buizen, profielen en componenten
  • Vraag een offerte aan
Denver Branch Relocated September 2019

Buffalo, New York (Orchard Park)

OVERZICHT van Buffalo, New York (Orchard Park)

Orchard Park, NY
Professional Plastics, Inc.
145 Mid County Drive
Orchard Park , NY 14127
Gratis: 866-896-2790
Fax: 716-686-9310
sales@proplas.com


  • Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur

    Internetklanten - Klantenondersteuning:
  • Brian Casey (Customer Service Manager - Internetklanten) - E-mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Alex Buyea (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: a.buyea@proplas.com
  • Meredith Tilney (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: m.tilney@proplas.com

    Algemeen opgeslagen plastic materialen (kunststofplaten, staven, buizen en folie): Delrin, Nylon, Acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglas, Polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, Polyimide-slangen, G-10 / FR4, CE, LE, en papierfenol. Plastic Sheets, Rods, Tubing en Films.

    Commerciële verkoop- en ondersteuningscontacten:
  • Kristin Giannelli (Inside Sales Representative) - E-mail: k.giannelli@proplas.com
  • Mike Dudek (Inside Sales Representative) - E-mail: m.dudek@proplas.com
  • Aaron Ballagh (Inside Sales Representative) - E-mail: a.ballagh@proplas.com

    Field Sales Representatives:
  • Mike Healy (New England Territory Manager) - e-mail: m.healy@proplas.com
  • Allan Henschel (WNY & So. Ontario Canada Territory Manager) - E-Mail: a.henschel@proplas.com
  • Jerrod Mahar (Eastern PA, NJ, VA, MD & DE Territory Manager) - E-mail: j.mahar@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Western PA Territory Manager) - e-mail: s.hoey@proplas.com

    Beheer contacten:
  • Mark Casey (VP of Sales) - E-mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Eastern Region Business Mgr) - E-mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (WNY Bedrijfseenheid Mgr - Distributie) - e-mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (WNY Business Unit Mgr - MFG, Fabrication & Production) - E-Mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-mail: s.blair@proplas.com

  • Professional Plastics is uw lokale leverancier van kunststofplaten, plastic staven, plastic buizen en plastic folie
  • EIGENSCHAPPEN EN VOORDELEN van Buffalo, New York (Orchard Park)


    Kunststoffenleverancier in Buffalo, NY (Orchard Park)
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)

    Certificaten & goedkeuringen:

    Professional Plastics, Inc. 35.000 SF Warehouse:
    145 Mid County Drive
    Orchard Park, NY 14127
  • Andere locaties

    Belangrijkste producten:
  • Plexiglas-producten
  • Kunststof bladen
  • Plastic staven
  • Plastic buizen
  • Plastic films
  • Vindt u niet wat u zoekt?
    4.0 5.0 1
    Vraag een offerte aan
      Vetgedrukte items moeten worden ingevuld.
    Bedrijfsnaam:
    Naam:
    Eerste
      Laatste
    Stad:
    Land / Staat:
     VS
     Canada
     Ander
    Postcode: (Vereist als de VS of Canada)
    E-mail:
    Telefoonnummer:
    Productnaam:
    Vraag of opmerking:

    Best verkopende
    • creditcards geaccepteerd
    • bizrate See Professional Plastics, Inc. Reviews at Bizrate.com
    Professionele Plastics Locaties
    Aanbevolen voor jou
    Best verkopende