plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan Professionele Plastics verkoopt Plastic Blad, Plastic Staaf, Plastic Buizenstelsel en Plastic Film en materialen voor elke branche
Professionele Plastics Locaties
Rekening Rekening Winkelwagen Winkelwagen
Over Ons       Carrière       Locaties      Contacteer ons

HuisZoekresultaten- Coroplast

ZOEK RESULTATEN- Coroplast
 
Coroplast is a high-quality polypropylene twinwall profile sheet formulated for use in the screen printing, display, and packaging markets.

Zoeken:
Uw zoekopdracht heeft:
4 wedstrijden voor producten

Artikelen per pagina:   Pagina's:  1

    • Coroplast is een hoogwaardig polypropyleen dubbelwandige profiel sheet geformuleerd voor gebruik in de zeefdruk, display en verpakking markten. Coroplast gebruikt een copolymeerhars om effect en lage temperaturen verhogen. Coroplast platen behouden de mogelijkheid om een ​​onbeperkt aantal keren te worden gebogen zonder te breken. Het chemisch inert is, met een pH NIL factor en meeste oliën, oplosmiddelen en water hebben geen effect. Presteert goed onder ongunstige weersomstandigheden of wanneer blootgesteld aan agressieve chemicaliën. Coroplast presteert goed onder slechte weersomstandigheden of wanneer blootgesteld aan agressieve chemicaliën
    • Let op: 48" x 96" bladen niet kunnen verzonden worden via UPS.
    • Verzending van Sheets Groter dan 24" x 48" is duur.
    • Gebruik altijd de kleinste Sheets die u kunt gebruiken om te besparen op Freight.
    • Op maat gesneden op maat Sheets beschikbaar op aanvraag.
    • Plast-Kut Mes voor het snijden Coroplast is beschikbaar vanaf Professional Plastics. Deze tool is ideaal voor het snijden van platen voor gebruik als tekenen, dozen, flessen en andere gepersonaliseerde producten. Een must have voor elke Coroplast gebruiker.
    • Orchard Park, NY
      Professional Plastics, Inc.
      145 Mid County Drive
      Orchard Park, NY 14127
      Toll Free: 866-896-2790
      Fax: 716-686-9310
      sales@proplas.com




    • Openingstijden: maandag tot en met vrijdag 8:00-17:00

      Internet Klanten - Customer Support:
    • Rick Pijanowski (Customer Service - Internet bestellingen) - E-Mail: r.pijanowski@proplas.com
    • Brian Casey (Customer Service - Internet klanten) - E-Mail: b.casey@proplas.com

      Vaak Stocked Materiaal: Delrin, nylon, acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, plexiglas, polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, komatex, Coroplast, Macor, Polyimide Tubing, G-10 / FR4, CE, LE & Papier Fenol. Plastic Bladen, Staven, Tubing en Films.

      Commercial Sales & Support Contactpersonen:
    • Kristin Giannelli (Sales Representative) - E-Mail: k.giannelli@proplas.com
    • Mike Dudek (Sales Representative) - E-Mail: m.dudek@proplas.com
    • Aaron Ballagh (Sales Representative) - E-Mail: a.ballagh@proplas.com

      Field Sales vertegenwoordigers:
    • Mike Healy (New England Account Manager) - E-Mail: m.healy@proplas.com
    • Allan Henschel (Territory Manager) - E-Mail: a.henschel@proplas.com

      Contacten:
    • Mark Casey (VP Sales) - E-Mail: m.casey@proplas.com
    • Tom Sullivan (Eastern Region Business Manager) - E-Mail: t.sullivan@proplas.com
    • Eric Snow (Sales Manager) - E-Mail: e.snow@proplas.com
    • Matt Lee (Operations - Production Manager) - E-Mail: m.lee@proplas.com

    • Professional Plastics is uw lokale Leverancier van Plastic Bladen, Plastic Staven, Plastic Buizenstelsel en Plastic Film
    • StepStake® - Step Stakes Yard Signs - Uniek, gepatenteerd ontwerp voor een snelle terbeschikkingstelling van de politieke, onroerend goed, en andere outdoor borden.
    • Lichtgewicht, roestvrij stalen ontwerp
    • Handig, quick-step installatie voetdruk
    • Voegt in de onderkant van het bord
      # SS-1, 2-WIRE, 10" x 30" - aanbevolen voor gegolfd borden tot 24" x 18" . Een tweede inleg die haaks op het bord grotere rigiditeit ingevoegd. - Dit is het meest populaire model.
    • Alleen Volledige Gevallen - Verkocht 50 per zaak


Artikelen per pagina:   Pagina's:  1
  Privacybeleid | Termen en voorwaarden | Sitemap | Contacteer ons | Over Ons | Onze geschiedenis

Meer hulp nodig? Bel ons op 1-888-995-7767

©Copyright 2017, Professionele Plastieken Alle rechten voorbehouden

Powered by Powered by Google Translate Translate