plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan
Spotlight-industrie
Canning Machines (3556-CN)
Canning Machines
Canningmachines - Canning is een methode voor het bewaren van voedsel waarin de voedselinhoud wordt verwerkt en afgesloten in een luchtdichte verpakking. Inblikken biedt een houdbaarheid die gewoonlijk varieert van één tot vijf jaar, hoewel het onder specifieke omstandigheden veel langer kan zijn. Om te voorkomen dat het eten ...
  • View In English
  • De leider in kunststofplaten, stangen, buizen, profielen en componenten
  • Vraag een offerte aan
  • HuisHuis / Zoekresultaten
Now Open in Tampa, Florida

Zoekresultaten

Coroplast is a high-quality polypropylene twinwall profile sheet formulated for use in the screen printing, display, and packaging markets.
Zoeken:  
(teruggekeerd: 4 uitslagen)
Artikelen per pagina:   Pagina's:  1

  • Coroplast® - Gecanneleerde Polypropyleen Gezinsblad
      Coroplast is een hoogwaardig polypropyleen dubbelwandige profiel sheet geformuleerd voor gebruik in de zeefdruk, display en verpakking markten. Coroplast gebruikt een copolymeerhars om effect en lage temperaturen verhogen. Coroplast platen behouden de mogelijkheid om een ​​onbeperkt aantal keren te worden gebogen zonder te breken. Het chemisch inert is, met een pH NIL factor en meeste oliën, oplosmiddelen en water hebben geen effect. Presteert goed onder ongunstige weersomstandigheden of wanneer blootgesteld aan agressieve chemicaliën. Coroplast presteert goed onder slechte weersomstandigheden of wanneer blootgesteld aan agressieve chemicaliën
    • Let op: 48" x 96" bladen niet kunnen verzonden worden via UPS.
    • Verzending van Sheets Groter dan 24" x 48" is duur.
    • Gebruik altijd de kleinste Sheets die u kunt gebruiken om te besparen op Freight.
    • Op maat gesneden op maat Sheets beschikbaar op aanvraag.

    Meer Informatie ...
  • Plast-Kut Mes voor het snijden Coroplast
      Plast-Kut Mes voor het snijden Coroplast is beschikbaar vanaf Professional Plastics. Deze tool is ideaal voor het snijden van platen voor gebruik als tekenen, dozen, flessen en andere gepersonaliseerde producten. Een must have voor elke Coroplast gebruiker.

    Meer Informatie ...
  • Orchard Park, New York
      Orchard Park, NY
      Professional Plastics, Inc.
      145 Mid County Drive
      Orchard Park , NY 14127
      Gratis: 866-896-2790
      Fax: 716-686-9310
      sales@proplas.com



    • Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur

      Internetklanten - Klantenondersteuning:
    • Brian Casey (Customer Service Manager - Internet-klanten) - E-mail: b.casey@proplas.com
    • Rick Pijanowski (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: r.pijanowski@proplas.com
    • Alex Buyea (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: a.buyea@proplas.com
    • Meredith Tilney (Klantenservice - Internetklanten) - E-mail: m.tilney@proplas.com

      Algemeen opgeslagen materialen: Delrin, Nylon, Acryl, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglas, Polycarbonaat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, Polyimide Tubing, G-10 / FR4, CE, LE, & Paper Phenolic. Plastic Sheets, Rods, Tubing en Films.

      Commerciële verkoop- en ondersteuningscontacten:
    • Kristin Giannelli (Inside Sales Representative) - E-mail: k.giannelli@proplas.com
    • Mike Dudek (Inside Sales Representative) - E-mail: m.dudek@proplas.com
    • Aaron Ballagh (Inside Sales Representative) - E-mail: a.ballagh@proplas.com

      Field Sales Representatives:
    • Mike Healy (New England Territory Manager) - e-mail: m.healy@proplas.com
    • Allan Henschel (WNY & So. Ontario Canada Territory Manager) - E-Mail: a.henschel@proplas.com
    • Jerrod Mahar (Eastern PA, NJ, VA, MD & DE Territory Manager) - E-mail: j.mahar@proplas.com
    • Sean Hoey (Upstate NY, Western PA Territory Manager) - e-mail: s.hoey@proplas.com

      Beheer contacten:
    • Mark Casey (VP of Sales) - E-mail: m.casey@proplas.com
    • Tom Sullivan (Eastern Region Business Mgr) - E-Mail: t.sullivan@proplas.com
    • Eric Snow (WNY Bedrijfseenheid Mgr - Distributie) - e-mail: e.snow@proplas.com
    • Matt Lee (WNY Business Unit Mgr - MFG, fabricage en productie) - e-mail: m.lee@proplas.com
    • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-mail: s.blair@proplas.com

    • Professional Plastics is uw lokale leverancier van kunststofplaten, plastic staven, plastic buizen en plastic folie

    Meer Informatie ...
  • Stap Stake® voor tuinborden
      StepStake® - Step Stakes Yard Signs - Uniek, gepatenteerd ontwerp voor een snelle terbeschikkingstelling van de politieke, onroerend goed, en andere outdoor borden.
    • Lichtgewicht, roestvrij stalen ontwerp
    • Handig, quick-step installatie voetdruk
    • Voegt in de onderkant van het bord
      # SS-1, 2-WIRE, 10" x 30" - aanbevolen voor gegolfd borden tot 24" x 18" . Een tweede inleg die haaks op het bord grotere rigiditeit ingevoegd. - Dit is het meest populaire model.
    • Alleen Volledige Gevallen - Verkocht 50 per zaak

    Meer Informatie ...


Artikelen per pagina:   Pagina's:  1
Professionele Plastics Locaties
Best verkopende