View In English View In English
pembekal plastik, lembaran plastik, plastik rod, tiub plastik, plexiglass, kedai Hubungi Kami Hubungi Kami Lokasi Lokasi Mengenai Kami Mengenai Kami Track Track Track Track Daftar Daftar Log masuk Masuk Troli Membeli-belah Troli (0)
 
  • Pemimpin dalam Lembaran Plastik, Batang, Tiub, Profil, & Komponen
  • Meminta Quote A

Buffalo, New York (Orchard Park)

Nama Produk:
Soalan atau Komen:
Nama Syarikat:
Nama:
Pertama
  Lepas
E-mel:
Nombor Telefon:
Bandar:
Negara / Negeri:
 Amerika Syarikat
 Kanada
 Lain-lain
Zip / Postal Code: (Untuk Amerika Syarikat atau Kanada)
Item dalam Bold mesti diisi.

TINJAUAN KERJASAMA, Buffalo, New York (Orchard Park)

Taman Orchard, NY
Professional Plastics, Inc.
145 Mid County Drive
Taman Orchard , NY 14127
Bebas Tol: 866-896-2790
Faks: 716-686-9310
sales@proplas.com


Jam: Isnin hingga Jumaat 8:00 pagi hingga 5:00 petang

Pelanggan Internet - Sokongan Pelanggan:
  • Brian Casey (Pengurus Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Matt Patridge (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: m.patridge@proplas.com
  • Stephanie Lucas (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: s.lucas@proplas.com
  • Sebastian Correa Jaramillo (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: s.jaramillo@proplas.com
  • Theresa O'Shei (Kontrak Kerajaan) - E-mel: t.oshei@proplas.com

    Kenalan Jualan Komersial & Sokongan:
  • Aaron Ballagh (Wakil Jualan Dalam) - E-Mail: a.ballagh@proplas.com
  • Jamie Maue (Wakil Jualan Dalam) - E-Mail: j.maue@proplas.com

    Wakil Jualan Ladang:
  • Mike Healy (Pengurus Wilayah New England) - E-Mail: m.healy@proplas.com
  • Allan Henschel (Pengurus Wilayah WNY & So. Ontario Canada) - E-Mail: a.henschel@proplas.com
  • Jerrod Mahar (Pengurus Wilayah PA Timur, NJ, VA, MD & DE) - E-Mail: j.mahar@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Pengurus Wilayah PA Barat) - E-Mail: s.hoey@proplas.com

    Kenalan Pengurusan:
  • Mark Casey (Presiden, Amerika Utara) - E-Mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Mgr Perniagaan Wilayah Timur) - E-Mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (WNY Business Unit Mgr - Distribution) - E-Mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (Pengarah Operasi) - E-Mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-Mail: s.blair@proplas.com

  • Plastik Profesional adalah Pembekal Tempahan Lembaran Plastik, Batang Plastik, Tiub Plastik & Filem Plastik
  • Sijil ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D

    Bahan Plastik Yang Biasa Stok (Lembaran Plastik, Batang, Tiub & Filem):
    Delrin, Nylon, Akrilik, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglass, Polycarbonate, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor Tiub Polimida, G-10 / FR4, CE, LE, & Paper Phenolic. Lembaran plastik, batang, tiub dan filem.
  • CIRI-CIRI DAN FAEDAH Buffalo, New York (Orchard Park)


    Pembekal Plastik di kawasan Buffalo, NY (Orchard Park)
    Find us on Google Find us on Yelp
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)
    (click image to enlarge)

    Sijil ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D

    Professional Plastics, Inc.
    Gudang & Kilang 40,000 SF:
    145 Mid County Drive
    Taman Orchard, NY 14127
  • Lokasi lain

    Produk Utama:
  • Produk Plexiglass
  • Helaian Plastik
  • Batang Plastik
  • Tiub Plastik
  • Filem Plastik
  • TIDAK MENDAPAT APA KAU MENCARI?
    4.0 5.0 1

    Lokasi profesional Plastik
    Disyorkan untuk anda