View In English View In English
pembekal plastik, lembaran plastik, plastik rod, tiub plastik, plexiglass, kedai Hubungi Kami Hubungi Kami Lokasi Lokasi Mengenai Kami Mengenai Kami Track Track Track Track Daftar Daftar Log masuk Masuk Troli Membeli-belah Troli
 
  • Pemimpin dalam Lembaran Plastik, Batang, Tiub, Profil, & Komponen
  • Meminta Quote A

Buffalo, New York (Orchard Park)

TINJAUAN KERJASAMA, Buffalo, New York (Orchard Park)

Orchard Park, NY
Professional Plastics, Inc.
145 Mid County Drive
Orchard Park , NY 14127
Tol Bebas: 866-896-2790
Faks: 716-686-9310
sales@proplas.com


Jam: Isnin hingga Jumaat 8:00 pagi hingga 5:00 petang

Pelanggan Internet - Sokongan Pelanggan:
  • Brian Casey (Pengurus Khidmat Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: b.casey@proplas.com
  • Rick Pijanowski (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: r.pijanowski@proplas.com
  • Alex Buyea (Khidmat Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: a.buyea@proplas.com
  • Meredith Tilney (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: m.tilney@proplas.com

    Bahan Plastik Biasa (Lembaran Plastik, Batang, Tiub & Filem):
    Delrin, Nylon, Acrylic, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglass, Polycarbonate, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, PEEK, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Polimida tiub, G-10 / FR4, CE, LE, dan Phenolic Kertas. Lembaran Plastik, Batang, Tiub dan Filem.

    Jualan & Sokongan Komersil Kenalan:
  • Kristin Giannelli (Wakil Jualan Dalam) - E-Mail: k.giannelli@proplas.com
  • Mike Dudek (Wakil Jualan Dalam) - E-Mail: m.dudek@proplas.com
  • Aaron Ballagh (Wakil Jualan Dalam) - E-Mail: a.ballagh@proplas.com

    Wakil Jualan Bidang:
  • Mike Healy (Pengurus Wilayah New England) - E-Mail: m.healy@proplas.com
  • Allan Henschel (Pengurus WNY & So Ontario Ontario Territory) - E-Mail: a.henschel@proplas.com
  • Jerrod Mahar (Pengurus Wilayah Timur PA, NJ, VA, MD & DE) - E-Mail: j.mahar@proplas.com
  • Sean Hoey (Upstate NY, Pengurus Wilayah Barat PA) - E-Mail: s.hoey@proplas.com

    Kenalan Pengurusan:
  • Mark Casey (VP of Sales) - E-Mail: m.casey@proplas.com
  • Tom Sullivan (Kawasan Perniagaan Wilayah Timur) - E-Mail: t.sullivan@proplas.com
  • Eric Snow (Unit Perniagaan WNY Mgr - Pengedaran) - E-Mail: e.snow@proplas.com
  • Matt Lee (Unit Perniagaan WNY Mgr - MFG, Fabrikasi & Pengeluaran) - E-Mail: m.lee@proplas.com
  • Shawn Blair (WNY Inside Sales Mgr) - E-Mail: s.blair@proplas.com

  • Plastik Profesional adalah Pembekal Tempatan anda Lembaran Plastik, Batang Plastik, Tiub Plastik & Filem Plastik
  • Sijil ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D
  • CIRI-CIRI DAN FAEDAH Buffalo, New York (Orchard Park)


    Pembekal Plastik di kawasan Buffalo, NY (Orchard Park)
    Find us on Google Find us on Yelp
    (NEW YORK WAREHOUSE) Buffalo, New York (Orchard Park)

    Sijil ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, AS9100D

    Professional Plastics, Inc. 35,000 SF Warehouse:
    145 Mid County Drive
    Orchard Park, NY 14127
  • Lokasi Lain

    Produk Utama:
  • Produk Plexiglass
  • Lembaran plastik
  • Rod plastik
  • Tubing plastik
  • Filem Plastik
  • TIDAK MENDAPAT APA KAU MENCARI?
    4.0 5.0 1
    Meminta Quote A
      Item dalam Bold mesti diisi.
    Nama Syarikat:
    Nama:
    Pertama
      Lepas
    Bandar:
    Negara / Negeri:
     Amerika Syarikat
     Kanada
     Lain-lain
    Zip / Postal Code: (Diperlukan jika Amerika Syarikat atau Kanada)
    E-mel:
    Nombor Telefon:
    Nama Produk:
    Soalan atau Komen:

    Lokasi profesional Plastik
    Disyorkan untuk anda