pembekal plastik, lembaran plastik, plastik rod, tiub plastik, plexiglass, kedai Profesional Plastik menjual Lembaran plastik, plastik Rod, Plastik Tiub dan Filem plastik dan bahan-bahan untuk mana-mana industri
Lokasi profesional Plastik
Akaun Akaun Troli Membeli-belah Troli Membeli-belah
Mengenai Kami       Kerjaya       Lokasi      Hubungi Kami

Laman UtamaKeputusan Carian- COROPLAST

KEPUTUSAN CARIAN- COROPLAST
 
Coroplast is a high-quality polypropylene twinwall profile sheet formulated for use in the screen printing, display, and packaging markets.

Carian:
Carian anda tidak mengembalikan:
4 perlawanan untuk Produk

Item Per Page:   Laman:  1

    • Coroplast adalah berkualiti tinggi polipropilena twinwall lembaran profil dirumuskan untuk digunakan dalam pasaran percetakan skrin, paparan, dan pembungkusan. Coroplast menggunakan resin copolymer untuk meningkatkan kesan dan prestasi suhu rendah. cadar Coroplast mengekalkan keupayaan untuk dapat dilentur nombor yang tidak terhad kali tanpa pecah. Ia adalah lengai secara kimia, dengan faktor TIADA pH dan paling minyak, pelarut dan air mempunyai kesan. Melakukan dengan baik di bawah keadaan cuaca yang buruk atau apabila terdedah kepada bahan kimia. Coroplast melakukan dengan baik di bawah keadaan cuaca yang buruk atau apabila terdedah kepada bahan kimia
    • Nota: cadar 48 "x 96" TIDAK BOLEH dihantar melalui UPS.
    • Penghantaran Helaian Lebih besar daripada 24 "x 48" adalah Mahal.
    • Sentiasa menggunakan Helaian Terkecil anda boleh gunakan untuk Simpan pada Freight.
    • Custom Cut-to-Saiz Lembaran disediakan atas permintaan.
    • Plast-Kut Knife untuk Keratan Coroplast boleh didapati daripada Plastik Profesional. Alat ini adalah besar untuk memotong kunci untuk digunakan sebagai tanda-tanda, kotak, silinder & produk adat lain. A mesti mempunyai untuk mana-mana pengguna Coroplast.
    • Orchard Park, NY
      Plastik profesional, Inc.
      145 Mid County Drive
      Orchard Park, NY 14127
      Tol Percuma: 866-896-2790
      Fax: 716-686-9310
      sales@proplas.com




    • Waktu: Isnin melalui Jumaat 8:00-5:00

      Pelanggan Internet - Sokongan Pelanggan:
    • Rick Pijanowski (Perkhidmatan Pelanggan - Pesanan Internet) - E-Mail: r.pijanowski@proplas.com
    • Brian Casey (Perkhidmatan Pelanggan - Pelanggan Internet) - E-Mail: b.casey@proplas.com

      Bahan yang biasa Ditebar: Delrin, Nylon, akrilik, Lucite, Acrylite, Plaskolite, Plexiglass, polikarbonat, PVC, PP, HDPE, UHMW, Teflon PTFE, Turcite, Vespel, Meldin, Torlon, Semitron, Peek, Ultem, Kynar PVDF, Komatex, Coroplast, Macor, poliimida Tiub, G-10 / FR4, CE, LE, & Paper fenolik. Lembaran plastik, Joran, Tiub dan Filem.

      Sales & Kenalan Sokongan Perdagangan:
    • Kristin Giannelli (Wakil Jualan) - E-Mail: k.giannelli@proplas.com
    • Mike Dudek (Wakil Jualan) - E-Mail: m.dudek@proplas.com
    • Harun Ballagh (Wakil Jualan) - E-Mail: a.ballagh@proplas.com

      Bidang Wakil Jualan:
    • Mike Healy (Pengurus Akaun New England) - E-Mail: m.healy@proplas.com
    • Allan Henschel (Wilayah Manager) - E-Mail: a.henschel@proplas.com

      Kenalan pengurusan:
    • Mark Casey (VP Jualan) - E-Mail: m.casey@proplas.com
    • Tom Sullivan (Timur Pengurus Perniagaan) - E-Mail: t.sullivan@proplas.com
    • Eric Salji (Pengurus Jualan) - E-Mail: e.snow@proplas.com
    • Matt Lee (Operasi - Pengurus Pengeluaran) - E-Mail: m.lee@proplas.com

    • Profesional Plastik adalah Pembekal Tempatan Helaian plastik, plastik Joran, Plastik Tiub & Plastik Filem
    • Stakes Langkah untuk Yard Signs - - StepStake® unik, reka bentuk yang dipatenkan untuk posting cepat politik, hartanah, & tanda-tanda luar yang lain.
    • Ringan, karat-bukti Reka bentuk keluli
    • Berguna, cepat-langkah pemasangan tekanan kaki
    • Memasukkan ke dalam bahagian bawah papan tanda
      # SS-1, 2-WIRE, 10 "x 30" - Disyorkan untuk tanda-tanda beralun sehingga 24 "x 18". A pegangan kedua boleh dimasukkan pada sudut yang betul untuk tanda lebih ketegaran. - Ini adalah model yang paling popular.
    • Dijual 50 Kes - Kes Penuh Hanya


Item Per Page:   Laman:  1
  Dasar Privasi | Terma dan Syarat | Peta Laman | Hubungi Kami | Mengenai Kami | Sejarah Kami

Perlu Lebih Bantuan? Hubungi kami 1-888-995-7767

©Copyright 2017, Professional Plastics All Rights Reserved

Powered by Powered by Google Translate Translate