plastic leverancier, plastic folie, plastic staven, plastic buizen, plexiglas, op te slaan Professionele Plastics verkoopt Plastic Blad, Plastic Staaf, Plastic Buizenstelsel en Plastic Film en materialen voor elke branche
Professionele Plastics Locaties
Rekening Rekening Winkelwagen Winkelwagen
Carrière       Locaties      Contacteer ons

Branch Locations
 
BRANCH LOCATIONS
 

(photo) Building Exterior





 
Branch:   San Jose, CA
Address: 2175 Kruse Drive
                  San Jose, CA 95131
Phone:    (408) 441-1111
Fax:          (408) 434-9433
Sales Email:           sales@proplas.com
Branch Manager: Delia Smith    d.smith@proplas.com
Vice President:     Mike Kietzke   m.kietzke@proplas.com
Year Established: 1984
Sq. Ft.:    33,500
Inside Salespeople:
Danita Flores            d.flores@proplas.com
Brandon McGivney   b.mcgivney@proplas.com
David Wetzel             d.wetzel@proplas.com
Linda Birk                  l.birk@proplas.com
Aaron Yap                 a.yap@proplas.com
Rich Kietzke               r.kietzke@proplas.com
Leticia Gonzalez        l.gonzalez@proplas.com
Eloisa Barragan        e.barragan@proplas.com
Outside Salespeople:
Ken Coleman           k.coleman@proplas.com
John Williams           j.williams@proplas.com
Jeff Lam                   j.lam@proplas.com
Dennis Tims             d.tims@proplas.com
 
(photo) Building Interior




 
(photo) Equipment Key Products: Vespel, Meldin, Torlon, PEEK, Semitron, Kel-F PCTFE,
                            Ultem, PVDF, Acetal, UHMW, ABS, Teflon, Polycarbonate,
                            CP5, CP7D, Halar, Polysulfone, FM-4910 Materials

Key Markets: Semiconductor
Special Approvals Equipment List:  Hendricks Panel Saw, Metl Saw Panel Saw, SCMi Panel Saw,
                               Table Saws (3), OMGA Upcut Crosscut Saw, 
                               WF Wells Vertical Band Saw

Delivery Trucks:  Three (3)
                               
  Privacybeleid | Termen en voorwaarden | Sitemap | Contacteer ons | Over Ons | Onze geschiedenis

Meer hulp nodig? Bel ons op 1-888-995-7767

©Copyright 2017, Professionele Plastieken Alle rechten voorbehouden

Powered by Powered by Google Translate Translate